2Zebrane w naszej szkole dary dla powodzian od uczniów, nauczycieli, Rady Rodziców, pracowników i kilku mieszkańców Lubrańca zostały dzisiaj dostarczone do punktu zbiórki darów we Włocławku. Akcję charytatywną koordynował Samorząd Uczniowski we współpracy z Wojtkiem Nowakowskim - członkiem Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie, naszym absolwentom Wojtkowi i Jakubowi Nazdrowiczowi za transport zebranych darów. Transport darów z Liceum Ogólnokształcącego im. Franciszka Becińskiego już dostarczony do punktu zbiórki dla powodzian. Uczniowie z Lubrańca stanęli na wysokości zadania! Zebrano m.in.: żywność, wodę pitną, środki czystości, kołdry, koce i poduszki, artykuły do sprzątania oraz karmę dla zwierząt.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w akcje i błyskawiczną pomoc dla potrzebujących - jesteście wspaniali. Akcję w lubranieckim Zespole Szkół koordynował jego absolwent oraz członek MSWK-P Wojciech Nowakowski.