15Brawo dla naszych uczniów: Patrycji Bladoszewskiej, Julii Kowalewskiej, Pawła Martwickiego i Artura Matuszewskiego z kl. 3a, którzy odnieśli sukces w Konkursie literacko- filmowym Miłosz Ci wszystko wybaczy”, zorganizowanym przez ZS w Kowalu w dn. 19 marca br. w ramach Powiatowego Spotkania z Kulturą. Konkurs obejmował 3 kategorie: recytację wybranego wiersza Czesława Miłosza, test wiedzy o życiu i twórczości poety oraz przygotowanie filmu zainspirowanego twórczością Cz. Miłosza. Patrycja Bladoszewska i Artur Matuszewski, zajmując I i II miejsce w konkursie recytatorskim, po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi w tej kategorii. Julia Kowalewska zajęła III miejsce, rozwiązując test o życiu i twórczości poety, zaś Paweł Martwicki zajął I miejsce, prezentując film zainspirowany wierszem Czesława Miłosza pt. „Który skrzywdziłeś”. Paweł nie tylko wyreżyserował film, ale także obok Artura Matuszewskiego zagrał w nim główną rolę. Gratulując sukcesu naszym uczniom życzymy im dalszych sukcesów...