2250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej uczciliśmy okolicznościowym apelem przygotowanym przez klasę 4a. Wartość nauki, kształtowanie młodych umysłów i rola nauczyciela to tematy przewodnie montażu słowno – muzycznego, którego wysłuchaliśmy. W tym dniu przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.
Dzień Edukacji Narodowej to święto uczniów, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi szkoły. Z tej okazji uczniom, którzy na koniec minionego roku szkolnego osiągnęli najwyższe oceny w szkole pan Dyrektor wręczył nagrody finansowe. Wyróżnienia otrzymali także nauczyciele i pracownicy. Życzenia całej społeczności szkolnej złożyła przewodnicząca Rady Rodziców p. Malina Kuźnicka. Miłym upominkiem dla wszystkich były pyszne jabłka – dziękujemy!