Pytań było dużo, atmosfera wspaniała! Pan Minister przekazał na ręce Pana Dyrektora wyjątkowy prezent – flagę państwową od Prezydenta RP wręczaną na specjalne okazje. Pan Minister zwracając się do uczniów powiedział: „Bądźcie dumni z tego kim jesteście, bądźcie dumni z tego, skąd pochodzicie, bądźcie dumni z tego, że jesteście uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Franciszka Becińskiego w Lubrańcu". Był czas na wspomnienia, zdjęcia, rozmowy z nauczycielami i uczniami. Miło było nam wszystkim słyszeć, że Pan Minister zawsze mówi o nas „to jest moje liceum, moja szkoła". Brawa dla uczniów szczególnie zaangażowanych w prowadzenie spotkania: Julia Andrzejewska, Kaja Cicha, Weronika Chojnacka, Amelia Dudczak, Izabela Balcer, Karolina Racinowska, Kamil Doroszkiewicz – daliście radę!