Pamiętacie kwietniowe SZLIFOWANIE MATURALNEJ FORMY Z MATEMATYKI czyli piątkowy wieczór w szkole? Widać, że weekendowa praca i całoroczne dodatkowe zajęcia przyniosły efekty. Tylko 3 włocławskie licea osiągnęły wyniki lepsze od naszego. Pozostałe licea włocławskie i powiatowe plasują się znacznie za nami! Cóż powiedzieć: brawo my! Tak trzymać!
Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie : OKE Gdańsk. Należy wejść w bip, a potem w zakładkę egzaminy.

Miło nam poinformować, że nasz tegoroczny absolwent – Norbert Wróblewski - znajduje się w elitarnej ogólnopolskiej grupie maturzystów, którzy z egzaminów maturalnych osiągnęli wyróżniające wyniki.
Wyniki zdawanych przez Norberta obowiązkowych egzaminów ustnych z języka polskiego i angielskiego oraz egzaminów pisemnych z języka polskiego, matematyki na poziomie podstawowym oraz biologii i chemii zdawanych na poziomie rozszerzonym znajdują się na samym szczycie skali oceniającej poziom egzaminów ( 9 stanin).
Norbert przez 3 lata nauki w naszym liceum wyróżniał się bardzo dobrymi wynikami, na koniec nauki otrzymał tytuł i statuetkę NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA 2019. Cieszymy się sukcesem Norberta, gratulujemy tych naprawdę wspaniałych wyników i życzymy, by dostał się na swoje wymarzone studia. Chociaż z takimi wynikami – może ze spokojem oczekiwać na wyniki rekrutacji na każdą uczelnię.