To wszystko dzięki Państwa obecności. Bardzo liczna grupa mieszkańców Lubrańca (i nie tylko!) włączyła się w zaproponowaną przez nas formułę spotkania, by wraz z przewodnikami- Panem Wojciechem Przybyszem i Panem Andrzejem Tomczakiem, opowiadać historie zatrzymane w kadrze.
Dziękujemy wszystkim za przybycie zaczynając od młodzieży po seniorów, których obecność sprawiła nam ogromną przyjemność.
Atmosfera tego wieczoru stała się najlepszą okazją, by we wspomnieniach przywołać tych wszystkich, którzy tworzyli historię naszego miasteczka i pozostawili nam całe to dziedzictwo, któremu na imię Lubraniec. Nasza szkoła jest jego częścią, dlatego zawsze jest otwarta dla mieszkańców, bo "najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać."

Iwona Nowakowska


Zdjęcia dzięki uprzejmości p.Katarzyny Wójcik