Państwa obecność i ciepłe słowa skierowane pod naszym adresem zobowiązują! Nasza zdolna licealna młodzież z dojrzałością i dużym zaangażowaniem stworzyła taką niezwykłą atmosferę. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy pod kierunkiem p. Iwony Nowakowskiej przygotowali to nasze patriotyczne spotkanie pt „ Co zrobimy z naszą wolnością...?" Za wszelką pomoc i wsparcie w organizacji dziękujemy p. Dyrektorowi Janowi Kobieli, p. Katarzynie Jarońskiej i p. Małgorzacie Paradzińskiej. Dziękujemy za wszelką życzliwość p. Jarosławowi Nowakowskiemu – Przewodniczącemu Rady Rodziców, p. Adamowi Nazdrowiczowi – nauczycielowi muzyki w PSP w Lubrańcu, p. Tomaszowi Tuszyńskiemu – właścicielowi Agencji Artystycznej „Tryton". Panów bezinteresowna pomoc przyczyniła się do uświetnienia naszej uroczystości. Pani Marii Witowskiej dziękujemy za miłe słowa uznania! Potwierdziliście Państwo, że nasza szkoła zawsze może liczyć na swoich absolwentów!
W wieczornicy udział wzięli: prowadzący: Kaja Cicha i Michał Ciesielski; śpiew: Weronika Chojnacka i Sandra Wachowicz; recytacje: Weronika Chojnacka, Patrycja Wawrzonkowska, Aleksandra Ręczkowska, Julia Waszak, Damian Funk, Patrycja Lewandowska, Patrycja Siekacz, Aleksandra Jasińska, Natalia Kołata, Karolina Pańka, Justyna Chwiałkowska, Milena Sławianowska, Rafał Mielcarek, Julia Andrzejewska, Julia Stawicka; obsługa techniczna: Paweł Nowakowski, Hubert Filipiak, Konrad Wichrowski, Piotr Jaskólski.
Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy z ochotą włączyli się w nasze radosne świętowanie. To także wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych i tort urodzinowy sprawiły, że było naprawdę ciepło i rodzinnie. To była najlepsza odpowiedź na zadane przez młodzież pytanie: co zrobimy z naszą wolnością? Dziękujemy!