W zmaganiach sportowych udział wzięli: Zespół Szkól w Lubrańcu, Zespół Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie, Zespół Szkół CKR im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu, Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Społeczna Branżowa Szkoła I Stopnia im. Adama Mickiewicza w Choceniu, Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Chodczu, Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej, Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Kowalu oraz Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. W ramach Powiatowego Święta Sportu odbyły się zawody lekkoatletyczne oraz zawody rekreacyjno-sportowe.

ZWYCIĘZCY W KONKURENCJACH REKREACYJNO-SPORTOWYCH W KATEGORII DRUŻYNOWEJ:

I miejsce - Zespół Szkół w Chodczu

II miejsce - Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczna Branżowa Szkoła I Stopnia w Choceniu

III miejsce - Zespół Szkół w Lubrańcu