Była to edycja, której hasło przewodnie brzmiało: „Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi". W Centrum Kultury „Browar B." swoje sztuki dotyczące uzależnień pokazali uczniowie 5 szkół z Włocławka, Nasiegniewa i Lubrańca. Była to doskonała okazja, aby młodzież poprzez przygotowanie scenariusza, realizację spektaklu w niebanalny sposób zdobyła wiedzę o zagrożeniach uzależnieniami oraz dokonała refleksji nad tym, co w życiu ważne. Spektakl naszej młodzieży „ Alicja w krainie uzależnień" to barwne połączenie współczesnego świata nastolatków z baśnią i muzyką. Nad całością czuwały p. M. Stańczak oraz p. J. Jeska. Kostiumy uczniowie zawdzięczają p. A. Wojtkowskiej, dzięki której udało się je wypożyczyć z Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku. Świetne widowisko! Naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy! To już kolejny taki sukces!