Akcją koordynowały uczennice klasy drugiej: Alicja Polnisiak oraz Agata Filipiak. Dzięki naszemu wsparciu dzieci mogły otrzymać prezenty świąteczne, a w przyszłości będą mogły wyjechać na wypoczynek zimowy i letni.

Tradycyjnie już nasza szkoła wzięła również udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na diagnostykę najmłodszych oraz godną opiekę medyczną seniorów. Jak zawsze akcja spotkała się z dużym entuzjazmem wśród uczniów jak i nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy, choć małą kwotą wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dzięki czemu udało się zebrać konkretną sumę, która została przekazana do LCDK w Lubrańcu. Pamiętajmy, że włączając się w takie akcje niesiemy pomocy innym, pomoc, której sami kiedyś możemy potrzebować.

Karolina Kwiatkowska