REGULAMIN KIERMASZU

1.Kiermasz używanych podręczników organizowany jest dla uczniów szkoły.

2.Na kiermaszu można sprzedać lub kupić podręczniki szkolne i inne materiały przydatne do nauki (zbiory zadań, testy maturalne, itp.).

3.Podręczniki i inne książki przeznaczone na sprzedaż należy przynosić do biblioteki szkolnej. Najlepiej zrobić to wcześniej, zanim rozpocznie się kiermasz. W przypadku kiermaszu wakacyjnego podręczniki przyjmowane będą do końca roku szkolnego.

4.Książki powinny być zadbane a fragmenty wypełnione ołówkiem wymazane.

5.Podręczniki popisane długopisem nie będą przyjmowane.

6.Każdy podręcznik powinien być podpisany (imię oraz nazwisko właściciela oraz cena wypisane ołówkiem na pierwszej stronie książki).

7.Sprzedający w każdym momencie może zmienić żądaną cenę za podręcznik.

8.Wystawianie podręczników jest bezpłatne. Natomiast od każdej sprzedanej książki zostanie pobrana 1 złotówka z przeznaczeniem na zakup książek do biblioteki szkolnej.

9.Pieniądze ze sprzedaży będzie można odebraćnastępnym dniu po zakończeniu kiermaszu.