01Dnia 25 czerwca 2021 r. o godz. 9.00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Dyrektor Jan Kobiela wraz z wychowawcami oraz przewodniczącym Rady Rodziców p. Jarosławem Nowakowskim wręczył świadectwa i nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce, ze 100% frekwencją oraz biorącym udział w konkursach i zawodach sportowych.

Czytaj więcej...

1mNadszedł ważny dzień dla tegorocznych maturzystów: wyniki majowych egzaminów! Gratulujemy naszym tegorocznym absolwentom dobrych wyników, spośród zdających tylko 1 osobie nie udało się zdać jednego egzaminu i tym samym ma możliwość przystąpienia do egzaminu poprawkowego w sierpniu. Średnia zdawalność egzaminów w całym kraju to 74,5%, w tym w liceach 81%, w technikach 64%. Nasza szkoła jak zawsze wysoko - 95,5%!

3Otrzymalismy wspaniałe wiadomości z VII Międzynarodowego Konkursu Piosenki "Na językach" w Toruniu: nasza tegoroczna absolwentka Sandra Wachowicz oraz uczennica kl.1a Paulina Dębowska - wokalistki Klubu Młodego Piosenkarza działającego przy LCDK - odniosły ogromne sukcesy i pokazały na co je stać!

Czytaj więcej...

1KSerdecznie zapraszamy wszystkich na koncert w wykonaniu naszych uczniów, w którym muzycznie powitamy lato. W plenerze, w niedzielny wieczór o godz.19:00 czekamy na Państwa!

ZAPRASZAMY!!!