m

100% naszych uczniów zdało tegoroczny egzamin maturalny! Dla porównania zdawalność matur w całym kraju wyniosła 74%, w tym w liceach 81%, w technikach 62,2%. Cieszymy się bardzo naszymi wynikami i gratulujemy absolwentom i wszystkim nauczycielom, którzy z nimi pracowali!

01Dziś ważny dzień! Koniec roku szkolnego – roku innego niż wszystkie, pełnego wyzwań i nowych rozwiązań! Szybko minęło tych kilka miesięcy i zakończył się kolejny rok szkolny. Efekty pracy są widoczne w ocenach z poszczególnych przedmiotów.

Czytaj więcej...

Wydawanie świadectw promocyjnych dla uczniów odbędzie się w dniu 26 czerwca na sali gimnastycznej według następującego porządku:
Godz. 9:00 – klasa 3z BS i 2z BS
Godz. 9:30 – klasa 1z BS
Godz. 10:00 – klasa 1aLO uczniowie 1-17 wg dziennika
Godz. 10:30 – klas 1a LO uczniowie 18-34 wg dziennika
Godz. 11:00 – klasa 1b LO
Godz. 11:30 – klasa 1c LO
Godz. 12:00 – klasa 2a LO
Wejście dla uczniów po odbiór świadectw od sali gimnastycznej.
Uczniowie przychodzą do po odbiór świadectw z zachowaniem bezpieczeństwa ze środkami ochrony osobistej.

1cNasza szkoła od 16 stycznia 2020 r. do 30 maja 2020 r. uczestniczyła w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przedsiębiorcza szkoła – przedsiębiorczy uczeń. Celem konkursu jest rozwijanie przedsiębiorczości wśród uczniów oraz trening twórczego myślenia jako element zwiększenie ich potencjału. Wykonalismy zadania przewidziane regulaminem konkursu i otrzymaliśmy certyfikat „Przedsiębiorcza szkoła – przedsiębiorczy uczeń". 

Czytaj więcej...

Dziś nam w duszy gra: WITAJ, MAJOWA JUTRZENKO - na szkolnych apelach z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja tę pieśń wykonuje się zawsze. U nas wybrzmi inaczej niż zwykle - zagrana i zaśpiewana w domach specjalnie na dzisiejszą okazję.

 Kasia & Zuzia & Kacper & Paweł & p.Adam - Witaj, majowa jutrzenko   ZOBACZ

 

 

2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - manifestujmy nasze przywiązanie do barw narodowych i nasz patriotyzm myśląc o sobie dobrze, mówiąc o sobie z troską, dbajmy o naszą Ojczyznę i cieszmy się wolną Polską!

 ,,Póki Polska żyje w nas"

Wykonanie: Sylwia Sławianowska & Izabela Balcer   ZOBACZ

Kamery: Wojciech Witkowski

Montaż: Wojtek Nowakowski

 

 

Iwona Nowakowska

Drodzy Absolwenci!
Dziś zakończyliście naukę w naszym liceum. Zamknął się w ten sposób pewien etap w Waszym życiu, etap Waszej szkolnej aktywności, kiedy zdobywaliście wiedzę, doświadczenia, odnosiliście sukcesy, które staną się pewnie drogowskazami na drogach dorosłości. Z pewnością w ciągu tych 3 lat miały miejsce ważne wydarzenia i spotkania z wyjątkowymi ludźmi, których będziecie pamiętać na zawsze, tak jak to MIEJSCE: Liceum Ogólnokształcące im. Franciszka Becińskiego w Lubrańcu. Życzymy Wam spokoju ducha i pomyślności na czas egzaminów. I nie zapominajcie o swojej szkole, o tym MIEJSCU... There is a place... 
 Zostawiacie tu cząstkę siebie.

Iwona Nowakowska

ZOBACZCIE